• DS 1

  • Vrone DS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Teamsponsoren

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Janssen-Augusteijn, KarinaTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Klos, PerryOverige stafTeammanager
    Ruijter, JosOverige stafBegeleider
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bergen, InezSpelend teamlid
    Janssen, PienSpelend teamlid
    Janssen, PuckSpelend teamlid
    Jonk, MerelSpelend teamlid
    Klos, IsaSpelend teamlid
    Klos, RobbinSpelend teamlid
    Lanting, LarissaSpelend teamlid
    Lute, AnnickSpelend teamlid
    Maarschalkerweerd, Melanie vanSpelend teamlid
    Verduin, EmmaSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Vrone DS1 ( 1e Klasse NW DS-1A Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Con Zelo DS11813054043644026
    2DSS DS21810264563857122
    3SV Zeeburg DS2189363983871121
    4OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS418936403397621
    5Vrone DS1189274694531620
    6Westsite DS3181008353346720
    7AHC '31 DS118837417436-1919
    8Victoria O DS1188010354384-3016
    9St. George DS1184212348383-3510
    10Hugo Girls DS1182115352419-675