• DS 2

  • Vrone DS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Teamsponsoren

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kuin-Valkenhof, PaulienOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boersen, EllenSpelend teamlid
    Brouwer, MaritSpelend teamlid
    Gonggrijp, AnoukSpelend teamlid
    Groen, EsméeSpelend teamlid
    Jonk, RenéeSpelend teamlid
    Konijn, MichelleSpelend teamlid
    Kuin, EvaSpelend teamlid
    Laan, Puck van derSpelend teamlid
    Niekerk, Lotte vanSpelend teamlid
    Nijholt, LisaSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Vrone DS2 ( Poule NW B DS-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HCV '90 DS216150142028113930
    2Westfriezen DS216140243524618928
    3Westfriesland/SEW DS51611054183516722
    4Spartanen DS21610064103713920
    5Vrone DS2169073623471518
    6Koedijk DS1166010274313-3912
    7Hugo Girls DS2164012227357-1308
    8Wijk aan Zee DS1162113278361-835
    9CSV Handbal DS1160115235432-1971