Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingschema

Trainingschema

Breedtesport traint niet in vakanties:           12 t/m 16 oktober 2020 (herfstvakantie)

                                                                          21dec t/m 1 jan 2021 (kerstvakantie)

                                                                          22 t/m 26 feb 2021 (voorjaarsvakantie)

                                                                          26 t/m 30 apr 2021 (meivakantie)

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Vrone E1 16.45 - 17.45 Jos Ruijter, Ellen ter Burg
  • Oostwal
  • -
Vrone E2 16.45 - 17.45 Jos Ruijter, Ellen ter Burg
  • Oostwal
  • -
Vrone E3 16.45 - 17.45 Jos Ruijter, Ellen ter Burg
  • Oostwal
  • -
Vrone DC2 17.15 - 18.15 Mette Henselmans
  • Hoornsevaart
  • -
Vrone HB1 17.45 - 18.45 John Ranzijn, Kristel van Ooijen
  • Oostwal
  • -
Vrone HC1 17.45 - 18.45 Kristel van Ooijen, John Ranzijn
  • Oostwal
  • -
Vrone D2 18.15 - 19.15 John Huisman, Manuel Nieuwdorp, Renée Kos, Nora Quant
  • MFA Vroonermeer - Lispeltuut
  • -
Vrone D1 19.15 - 20.15 John Huisman, Manuel Nieuwdorp, Renée Kos, Nora Quant
  • MFA Vroonermeer - Lispeltuut
  • -
Vrone D3 19.15 - 20.15 John Huisman, Manuel Nieuwdorp, Renée Kos, Nora Quant
  • MFA Vroonermeer - Lispeltuut
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Vrone DC3 18.00 - 19.00 Björn Folkers, Stefan Pover
  • Oostwal
  • start 1 september
Vrone HC1 18.00 - 19.00 Kristel van Ooijen, Youri Ranzijn, Guido Klaase
  • Oostwal
  • Start 31 augustus
Vrone DA2 18.15 - 19.15 Puck Janssen
  • Alkmaar-Noord
  • start 31 augustus
Vrone DB2 18.15 - 19.15 Sandra Metselaar
  • Alkmaar-Noord
  • start 3 september
Vrone HB1 19.00 - 20.30 John Ranzijn, Kristel van Ooijen
  • Oostwal
  • Start 31 augustus
Vrone Berdos HS1 20.00 - 22.00 Dion Ferdinandus
  • Oostwal
  • -
Vrone HA1 20.30 - 22.00 Alex Verduin, Jeffery Bak
  • Oostwal
  • Start 31 augustus

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Vrone DC1 17.30 - 19.00 Tessa Brasser
  • Oostwal
  • start 18 augustus
Vrone DC2 17.30 - 19.00 Mette Henselmans, Jan de Boer
  • Oostwal
  • start 18 augustus
Vrone DA1 19.00 - 21.00 Theo Bakker
  • Oostwal
  • Start 18 augustus
Vrone DB1 19.00 - 21.00 Eva van der Plas, Theo Bakker
  • Oostwal
  • -
Vrone DS3 19.30 - 21.00
  • Lacom
Vrone DS1 20.00 - 22.00 Rob Blokdijk
  • Europahal
  • -
Vrone DS2 20.00 - 22.00 Rob Blokdijk
  • Europahal
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Vrone F1 16.00 - 17.00 Dominique van der Graaff- Nieuwland, Jasmijn Brink, Lois Kos
  • Oostwal
  • start 2 september- Dominique start de eerste 4 weken met training geven
Vrone F2 16.00 - 17.00 Dominique van der Graaff- Nieuwland, Jasmijn Brink, Lois Kos
  • Oostwal
  • start 2 september- Dominique start de eerste 4 weken met training geven
Vrone E1 17.00 - 18.00 Jos Ruijter, Ellen ter Burg
  • Oostwal
  • Start 2 september
Vrone E2 17.00 - 18.00 Jos Ruijter, Ellen ter Burg
  • Oostwal
  • Start 2 september
Vrone E3 17.00 - 18.00 Jos Ruijter, Ellen ter Burg
  • Oostwal
  • Start 2 september
Vrone D1 18.00 - 19.00 Nienke Springer, Isa Piersma, Kiki Piersma, Britte Ligthart
  • Oostwal
  • -
Vrone D2 18.00 - 19.00 Isa Piersma, Nienke Springer, Kiki Piersma, Britte Ligthart
  • Oostwal
  • -
Vrone D3 18.00 - 19.00 Isa Piersma, Nienke Springer, Kiki Piersma, Britte Ligthart
  • Oostwal
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Vrone DB2 17.30 - 18.30 Eva van der Plas
  • Geestmerambacht hal A
  • start 3 september
Vrone DC1 17.30 - 19.00 Tessa Brasser
  • Oostwal
  • -
Vrone DC3 18.00 - 19.00 Björn Folkers, Stefan Pover
  • Oostwal
  • -
Vrone DA1 18.00 - 20.00 Theo Bakker
  • Geestmerambacht hal A
  • -
Vrone DB1 18.30 - 20.00 Eva van der Plas, Pauline Henselmans
  • Geestmerambacht hal A
  • -
Vrone HA1 18.30 - 20.00 Alex Verduin, Jeffery Bak
  • Geestmerambacht hal B
  • -
Vrone DS1 19.00 - 20.30 Rob Blokdijk
  • Oostwal
  • -
Vrone DS2 19.00 - 20.30 Rob Blokdijk
  • Europahal
  • -
Vrone Berdos HS1 20.00 - 22.00 Dion Ferdinandus
  • Europahal
  • -
Vrone Berdos HS2 20.00 - 22.00 Dion Ferdinandus
  • Europahal
  • -
Vrone DA2 20.30 - 22.00 Paulien Kuin-Valkenhoff
  • Alkmaar-Noord
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!