Trainingschema - Vrone Handbal

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingschema

Trainingschema

Breedtesport traint niet in de vakanties:          

   15 t/m 23 oktober 2022 (herfstvakantie)

   24 dec 2022 t/m 8 jan 2023 (kerstvakantie) (vervolg competitie 14/15 januari 2023)

   25 feb t/m 05 mrt 2023 (voorjaarsvakantie)

   29 april t/m 07 mei 2023 (meivakantie) (1e speelweekend Veld competitie 07/08 mei)

  Laatste training: 12-16 juni 2023 

   22 juli t/m 3 september 2023 (zomervakantie)

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Vrone E3 17.00 - 18.00 Jasmijn Brink, Sandy Groenenboom
  • Oostwal
  • -
Vrone E4 17.00 - 18.00 Sandy Groenenboom, Jasmijn Brink
  • Oostwal
  • -
Vrone D3 18.00 - 19.00 Renée Kos, Nora Quant
  • Alkmaar-Noord
  • Veldseizoen Alkmaar-Noord Arubastraat 4
    Alkmaar

    Zaalseizoen Sportzaal Oudorp
    De Spil, Amstelstraat 1
    Alkmaar
Vrone DC2 18.00 - 19.00 Isa Piersma, Nienke Springer
  • Alkmaar-Noord
  • Veldseizoen Alkmaar-Noord Arubastraat 4
    Alkmaar

    Zaalseizoen Sportzaal Oudorp
    De Spil, Amstelstraat 1
    Alkmaar
Vrone HC1 18.00 - 19.00 Kristel van Ooijen
  • Oostwal
  • -
Vrone HA1 18.00 - 19.30 Dion Ferdinandus, Kristel van Ooijen
  • Oostwal
  • -
Vrone Keepers 19.00 - 20.00 Mark Vels
  • Oostwal
  • Voor keepers van de DC1 / HC1 / DB1 / DB2 / DA1 / HA1 / DS1 / DS2 / HS1 / HS2
Vrone HB1 19.00 - 20.30 John Ranzijn, Kristel van Ooijen
  • Oostwal
  • -
Vrone DS2 19.30 - 20.30
  • Oostwal
  • -
Vrone Berdos HS1 20.00 - 22.00 Dion Ferdinandus, Jeff Bak
  • Oostwal
  • -
Vrone Berdos HS2 20.00 - 22.00 Dion Ferdinandus, Jeff Bak
  • Oostwal
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Vrone E1 17.00 - 18.00 Jos Ruijter
  • Oostwal
  • -
Vrone E2 17.00 - 18.00 Jos Ruijter
  • Oostwal
  • -
Vrone D1 17.15 - 18.15 Marcel Klaase
  • Alkmaar-Noord
  • Sporthal Alkmaar-Noord
    Arubastraat 4
    Alkmaar
Vrone DC3 17.15 - 18.15 Manuel Nieuwdorp
  • Alkmaar-Noord
  • -
Vrone DB1 18.00 - 19.30 Perry Klos
  • Oostwal
  • -
Vrone DB2 18.00 - 19.30 Perry Klos
  • Oostwal
  • -
Vrone DC1 18.00 - 19.30 Puck Janssen
  • Oostwal
  • -
Vrone DA1 19.30 - 21.00 Anton Brouwers
  • Oostwal
  • -
Vrone DS1 19.30 - 21.00 John Zeeuw
  • Oostwal
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Vrone F1 16.00 - 17.00 Mariska Blankendaal, Pauline Henselmans
  • Oostwal
  • -
Vrone F2 16.00 - 17.00 Mariska Blankendaal, Ilse Kunst
  • Oostwal
  • -
Vrone F3 16.00 - 17.00 Mariska Blankendaal, Ellen Slijkerman
  • Oostwal
  • -
Vrone E3 17.00 - 18.00 Ruud Dekker
  • Oostwal
  • -
Vrone E4 17.00 - 18.00 Ruud Dekker
  • Oostwal
  • -
Vrone D2 18.00 - 19.00 Ruud Dekker
  • Oostwal
  • -
Vrone DC3 18.00 - 19.00 Manuel Nieuwdorp
  • Oostwal
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Vrone HC1 17.30 - 18.30 Kristel van Ooijen
  • Oostwal
  • -
Vrone HA1 17.30 - 19.00 Dion Ferdinandus, Kristel van Ooijen
  • Oostwal
  • -
Vrone HB1 18.00 - 19.00 John Ranzijn, Kristel van Ooijen
  • Alkmaar-Noord
  • -
Vrone DC2 18.30 - 19.30 Puck Janssen, Vivian Klaase
  • Sporthal 'de Beeck'
  • Sporthal 'de Beeck'
    Molenweidtje 2
    Bergen
Vrone DB1 18.30 - 20.00 Perry Klos, Wendy Kostelijk-Schram
  • Geestmerambacht hal A
  • Sporthal Geestmerambacht Hal A
    Dr. Wilminkstraat 3
    Noord-Scharwoude
Vrone DB2 18.30 - 20.00 Perry Klos, Wendy Kostelijk-Schram
  • Geestmerambacht hal A
  • Sporthal Geestmerambacht Hal A
    Dr. Wilminkstraat 3
    Noord-Scharwoude
Vrone DC1 18.30 - 20.00 Puck Janssen
  • Sporthal 'de Beeck'
  • Sporthal 'de Beeck'
    Molenweidtje 2
    Bergen
Vrone Berdos HS1 18.30 - 20.30 Dion Ferdinandus, Jeff Bak
  • Oostwal
  • -
Vrone Berdos HS2 18.30 - 20.30 Dion Ferdinandus, Jeff Bak
  • Oostwal
  • -
Vrone DA1 20.00 - 21.30 Anton Brouwers
  • Sporthal 'de Beeck'
  • Sporthal 'de Beeck'
    Molenweidtje 2
    Bergen
Vrone DS1 20.00 - 21.30 John Zeeuw
  • Sporthal 'de Beeck'
  • Sporthal 'de Beeck'
    Molenweidtje 2
    Bergen

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Vrone E1 15.45 - 16.45 Björn Folkers
  • Oostwal
  • -
Vrone E2 15.45 - 16.45 Björn Folkers
  • Oostwal
  • -
Vrone D1 16.45 - 17.45 Björn Folkers
  • Oostwal
  • -
Vrone D2 17.45 - 18.45 Kyan von Franquemont, Guido Klaase
  • Oostwal
  • -
Vrone D3 17.45 - 18.45 Kyan von Franquemont, Guido Klaase
  • Oostwal
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!