Home
Onze vereniging
Over Vrone
Bestuur
Commissies
Speciale benoemingen
Activiteiten en Acties
Vacatures
Veilig sporten
Veilig sportklimaat
Vertrouwenscontactpersoon
ONZE AFSPRAKEN
Teams
Senioren
DS1 Zaal
HS1 Zaal
DS2 Zaal
Jeugd A t/m C
DA1 Zaal
HA1 Zaal
DB1 Zaal
HB1 Zaal
DB2 zaal
DB3 veld
DB3 zaal
DC1 Veld
DC1 Zaal
DC2 Veld
DC2 Zaal
HC1 Veld
HC1 Zaal
Jeugd D t/m F
D1 Veld
D1 Zaal
D2 Veld
D2 Zaal
D3 Veld
D3 Zaal
E1 Veld
E1 Zaal
E2 Veld
E2 Zaal
E3 Veld
E3 Zaal
E4 Veld
E4 Zaal
F1 Veld
F1 Zaal
F2 Veld
F2 Zaal
F3 veld
F3 zaal
F4 veld
F4 zaal
Praktische info
Trainingsschema
Programma
Spelregels
Spelers
Coach
Teamcoördinator
Scheidsrechters
Locatie
Lidmaatschap
Aanmelden
Proeftraining
Contributie
Tenue
Afmelden
Sponsering
Onze sponsors
Sponsormogelijkheden
Nieuws
SHOP
Shop
Hoe werkt het?
Home
Onze vereniging
+
Over Vrone
Bestuur
Commissies
Speciale benoemingen
Activiteiten en Acties
Vacatures
Veilig sporten
+
Veilig sportklimaat
Vertrouwenscontactpersoon
ONZE AFSPRAKEN
Teams
+
Senioren
+
DS1 Zaal
HS1 Zaal
DS2 Zaal
Jeugd A t/m C
+
DA1 Zaal
HA1 Zaal
DB1 Zaal
HB1 Zaal
DB2 zaal
DB3 veld
DB3 zaal
DC1 Veld
DC1 Zaal
DC2 Veld
DC2 Zaal
HC1 Veld
HC1 Zaal
Jeugd D t/m F
+
D1 Veld
D1 Zaal
D2 Veld
D2 Zaal
D3 Veld
D3 Zaal
E1 Veld
E1 Zaal
E2 Veld
E2 Zaal
E3 Veld
E3 Zaal
E4 Veld
E4 Zaal
F1 Veld
F1 Zaal
F2 Veld
F2 Zaal
F3 veld
F3 zaal
F4 veld
F4 zaal
Praktische info
+
Trainingsschema
Programma
Spelregels
Spelers
Coach
Teamcoördinator
Scheidsrechters
Locatie
Lidmaatschap
+
Aanmelden
Proeftraining
Contributie
Tenue
Afmelden
Sponsering
+
Onze sponsors
Sponsormogelijkheden
Nieuws
SHOP
+
Shop
Hoe werkt het?
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
6 apr. 10:00
Vrone F3 (g) - KSV F1 (g)
Oostwal de, Sporthal
6 apr. 10:20
Vrone F1# (g) - De Blinkert F1# (g)
Koedijk/Sportcomplex (V)
6 apr. 10:20
Vrone F2# (g) - Tornado F2# (g)
Koedijk/Sportcomplex (V)
6 apr. 10:20
Vrone F6 (g) - Valken F2 (g)
DTS '48/Sportpark Woudlust (V)
6 apr. 10:30
KSV D1 (g) - Vrone D1# (g)
KSV/Sportpark De Kruising (V)
6 apr. 10:40
Meervogels'60 F1 (g) - Vrone F2# (g)
Koedijk/Sportcomplex (V)
6 apr. 10:40
DTS '48 F2 (g) - Vrone F6 (g)
DTS '48/Sportpark Woudlust (V)
6 apr. 11:00
Vrone F1# (g) - Koedijk F1 (g)
Koedijk/Sportcomplex (V)
6 apr. 11:00
Dynamo F1 (g) - Vrone F3 (g)
Oostwal de, Sporthal
6 apr. 11:20
Vrone F2# (g) - Graftdijk F1 (g)
Koedijk/Sportcomplex (V)
6 apr. 11:20
Vrone F3 (g) - Zaanstreek F1 (g)
Oostwal de, Sporthal
6 apr. 11:20
Vrone F6 (g) - Quintes/VVW F2 (g)
DTS '48/Sportpark Woudlust (V)
6 apr. 11:40
DSS F1 (g) - Vrone F1# (g)
Koedijk/Sportcomplex (V)
6 apr. 12:15
Vrone D2 (g) - Dynamo D1 (g)
Oostwal de, Sporthal
6 apr. 19:00
Watersley R+D Handball Team HS1 (h) - Vrone/Berdos HS1 (h)
Glanerbrook
7 apr. 10:00
Koedijk F2 (g) - Vrone F4 (g)
Wijk aan Zee/Sportpark Doolhof (V)
7 apr. 10:00
Graftdijk E1 (g) - Vrone E3 (g)
Graftdijk/Sportcomplex (V)
7 apr. 10:00
Tonegido HB1# (h) - Vrone HB1# (h)
Tonegido/Sportcomplex (V)
7 apr. 10:20
Wijk aan Zee F2 (g) - Vrone F5# (g)
Wijk aan Zee/Sportpark Doolhof (V)
7 apr. 10:40
Vrone F4 (g) - Wijk aan Zee F2 (g)
Wijk aan Zee/Sportpark Doolhof (V)
7 apr. 11:00
Vrone E2# (g) - Dynamo E1# (g)
Oostwal de, Sporthal
7 apr. 11:00
Koedijk F2 (g) - Vrone F5# (g)
Wijk aan Zee/Sportpark Doolhof (V)
7 apr. 11:00
Koedijk E1# (g) - Vrone E1 (g)
Koedijk/Sportcomplex (V)
7 apr. 11:00
CSV Handbal D2# (g) - Vrone D3 (g)
CSV/Sportpark Wouterland (V)
7 apr. 11:40
Vrone F4 (g) - Vrone F5# (g)
Wijk aan Zee/Sportpark Doolhof (V)
7 apr. 12:00
Vrone DC1# (d) - Westfriesland/SEW DC3 (d)
Oostwal de, Sporthal
7 apr. 13:00
Vido DB2 (d) - Vrone DB3# (d)
Vido/Sportpark De Dop (V)
7 apr. 13:10
Vrone HC1# (g) - Koedijk HC1 (h)
Oostwal de, Sporthal
7 apr. 14:15
Vrone DC2 (d) - Schagen DC1 (d)
Oostwal de, Sporthal
7 apr. 15:20
Vrone DB2# (d) - Koedijk DB2# (d)
Oostwal de, Sporthal
13 apr. 11:00
KSV D3 (g) - Vrone D2 (g)
KSV/Sportpark De Kruising (V)
13 apr. 19:00
DFS Arnhem/UDI 1896 HS1 (h) - Vrone/Berdos HS1 (h)
Rijkerswoerd
14 apr. 10:00
Vrone D1# (g) - Spartanen D1# (d)
Oostwal de, Sporthal
14 apr. 10:30
Hugo Girls DC1 (d) - Vrone DC1# (d)
Hugo's Sportcomplex (V)
14 apr. 10:30
Kleine Sluis DC1 (d) - Vrone DC2 (d)
Kleine Sluis (V)
14 apr. 10:55
Vrone E1 (g) - DSS E1 (g)
Oostwal de, Sporthal
14 apr. 11:00
Dynamo DB1# (d) - Vrone DB2# (d)
Dynamo/Sportpark (V)
14 apr. 11:15
Zaanstreek E1# (g) - Vrone E2# (g)
Zaanstreek/Sportpark Jagersveld (V)
14 apr. 11:55
Vrone DB3# (d) - Valken DB1 (d)
Oostwal de, Sporthal
14 apr. 13:00
Vrone E3 (g) - KSV E3 (g)
Oostwal de, Sporthal
14 apr. 14:00
Vrone D3 (g) - Hugo Girls D2 (g)
Oostwal de, Sporthal
14 apr. 14:55
Vrone HB1# (h) - DSS HB1# (h)
Oostwal de, Sporthal
14 apr. 15:15
H.V. Blokker HC1# (h) - Vrone HC1# (g)
Blokker (V)
20 apr. 10:00
Koedijk F1 (g) - Vrone F1# (g)
DSS/Sportcomplex Assumburg (V)
20 apr. 10:00
Zuidermeer E1 (g) - Vrone E3 (g)
Zuidermeer (V)
20 apr. 10:20
Vrone F2# (g) - Meervogels'60 F1 (g)
DSS/Sportcomplex Assumburg (V)
20 apr. 10:20
Vrone F6 (g) - DTS '48 F2 (g)
Excelsior '53 (V)
20 apr. 10:40
Vrone F1# (g) - Tornado F2# (g)
DSS/Sportcomplex Assumburg (V)
20 apr. 10:40
De Blinkert F1# (g) - Vrone F2# (g)
DSS/Sportcomplex Assumburg (V)
20 apr. 10:40
H.V. Blokker F2 (g) - Vrone F6 (g)
Excelsior '53 (V)
20 apr. 11:20
DSS F1 (g) - Vrone F2# (g)
DSS/Sportcomplex Assumburg (V)
20 apr. 11:20
Excelsior '53 F2 (g) - Vrone F6 (g)
Excelsior '53 (V)
20 apr. 11:40
Vrone F1# (g) - Graftdijk F1 (g)
DSS/Sportcomplex Assumburg (V)
20 apr. 14:00
Vrone F3 (g) - Dynamo F1 (g)
KSV/Sportpark De Kruising (V)
20 apr. 15:00
CSV Handbal F1 (g) - Vrone F3 (g)
KSV/Sportpark De Kruising (V)
20 apr. 15:20
Vrone F3 (g) - KSV F2 (g)
KSV/Sportpark De Kruising (V)
20 apr. 20:00
Vrone/Berdos HS1 (h) - Herpertz Bevo HC HS2 (h)
Oostwal de, Sporthal
21 apr. 09:55
Zaanstreek E1# (g) - Vrone E1 (g)
Zaanstreek/Sportpark Jagersveld (V)
21 apr. 10:20
Vrone F5# (g) - Koedijk F2 (g)
HCV '90/Sportpark Rooswijk (V)
21 apr. 10:20
Wijk aan Zee F2 (g) - Vrone F4 (g)
HCV '90/Sportpark Rooswijk (V)
21 apr. 10:40
Meervogels'60 F2 (g) - Vrone F5# (g)
HCV '90/Sportpark Rooswijk (V)
21 apr. 10:55
Zaanstreek HB1# (h) - Vrone HB1# (h)
Zaanstreek/Sportpark Jagersveld (V)
21 apr. 11:00
Vrone F4 (g) - HCV '90 F1 (g)
HCV '90/Sportpark Rooswijk (V)
21 apr. 11:00
Vrone E2# (g) - Victoria O E1# (g)
Oostwal de, Sporthal
21 apr. 11:00
SSV/Sporting S DB1# (d) - Vrone DB2# (d)
SSV (V)
21 apr. 11:20
Wijk aan Zee F1 (g) - Vrone F5# (g)
HCV '90/Sportpark Rooswijk (V)
21 apr. 11:30
Zaanstreek D1# (g) - Vrone D1# (g)
Zaanstreek/Sportpark Jagersveld (V)
21 apr. 11:40
SSV/Sporting S F2 (g) - Vrone F4 (g)
HCV '90/Sportpark Rooswijk (V)
21 apr. 12:00
Vrone D2 (g) - Tornado D3 (d)
Oostwal de, Sporthal
21 apr. 12:00
De Blinkert HC1# (h) - Vrone HC1# (g)
De Blinkert/Sportpark R.vd Geest (V)
21 apr. 12:55
Vrone D3 (g) - Lacom '91 D1 (g)
Oostwal de, Sporthal
21 apr. 13:50
Vrone DB3# (d) - Victoria O DB1 (d)
Oostwal de, Sporthal
21 apr. 14:55
Vrone DC1# (d) - Westfriezen DC1 (d)
Oostwal de, Sporthal