• DB1

  • Vrone DB1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Teamsponsor

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boer, Jan deOverige stafTeammanager
    Tiggeler- de Wit, IlseOverige stafBegeleider
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Iris deSpelend teamlid
    Brink, JasmijnSpelend teamlid
    Kos, LoisSpelend teamlid
    Ligthart, MaudSpelend teamlid
    Nieuwdorp, LalunaSpelend teamlid
    Pauw, AlinaSpelend teamlid
    Tiggeler, FienSpelend teamlid
    Visser, ZoëSpelend teamlid

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Vrone DB1 ( Topklasse TK-West-1 DB )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WPK/Westlandia DB116140247231315928
    2KRAS/Volendam DB11613034063188826
    3Westfriesland/SEW DB21610153203061421
    4ZAP DB1169253243002420
    5Quintes/VVW DB116907289312-2318
    6Tornado DB1166010320351-3112
    7JuRo Unirek/VZV DB2165110326373-4711
    8Vrone DB1162113304378-745
    9Vriendschap/TOB DB1161114235345-1103