• Vrone/Berdos HS1

  • Teamsponsoren

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ferdinandus, DionTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Gijtenbeek, MarkOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blokdijk, JimSpelend teamlid
    Dekker, LeonSpelend teamlid
    Gijtenbeek, SamSpelend teamlid
    Kenter, JoepSpelend teamlid
    Kenter, JosSpelend teamlid
    Koedijker, NickSpelend teamlid
    Ton, JeroenSpelend teamlid
    Verduin, JariSpelend teamlid
    Verduin, JordenSpelend teamlid
    Wante, JeffreySpelend teamlid
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Vrone HS1 ( Ere Divisie ED HS-A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beekse Fusie Club HS1302712101875925955
    2DFS Arnhem HS1302406101680221448
    3B&B Healthcare/WHC-Hercules HS130212793080013044
    4Green Park/Handbal Aalsmeer HS230211893281611643
    5Oosting E&O/Hurry Up HS130211898487510943
    6van Mossel/MGTachos/Witte Ster HS130202895882513342
    7Broekhuyzen/Hellas HS130163118788324635
    8HV Quintus HS130161138747898533
    9Herpertz Bevo HC HS230130179389152326
    10KRAS/Volendam HS23011415930956-2626
    11Feyenoord Handbal HS13010317823889-6623
    12Dynamico HS1309219820929-10920
    13Vrone/Berdos HS23072218471063-21614
    14Watersley R+D Handball Team HS1306123806977-17113
    15PSV Handbal HS1306123828954-12613
    16EHC HS13000306861087-4010
  • Persoonlijke sponsoren

  • Joep
  • Jim
  • Jos
  • Jos
  • Jeffrey
  • Mark
  • Jos
  • Jos
  • Jeroen
  • Sam
  • Jorden
  • Jari
  • Leon
  • Nick
  • Videowall