• DA1

  • Vrone DA1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Teamsponsor

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brouwers, AntonTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Couwenberg, NoaSpelend teamlid
    Duker, ElieneSpelend teamlid
    Eising, MirreSpelend teamlid
    Gordebeke, TatumSpelend teamlid
    Graauw, Tirza deSpelend teamlid
    Groenenboom, SandySpelend teamlid
    Koopman, JillSpelend teamlid
    Korver, MaritSpelend teamlid
    Kos, RenéeSpelend teamlid
    Ligthart, BritteSpelend teamlid
    Quant, NoraSpelend teamlid
    Verduin, NikkiSpelend teamlid
    Wiedijk, BirtheSpelend teamlid
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Vrone DA1 ( Topklasse TK-West-1 DA )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA216141156232224029
    2KSV DA116130350937313626
    3Hauwert DA11611144583887023
    4Vrone DA11611054183457322
    5Valken DA116817376400-2417
    6Quintes/VVW DA1165110325381-5611
    7Geel-Zwart DA1165011370424-5410
    8Westfriezen DA1161114340505-1653
    9KRAS/Volendam DA1161114307527-2203